דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי (אקופנקטורה קוסמטית) קיים במזרח מזה אלפי שנים ומשמש כ'מתיחת פנים' וכפתרון לחידוש הנעורים, החייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחים או הזרקות של כימיקאלים כגון בוטוקס. 

במהלך הטיפול מוחדרות מחטים עדינות ודקות  בעובי שערה לאזורים בפנים ובכך מתחיל תהליך של חידוש תאי עור, ייצור של הורמון הקולגן ורענון והחייאה של העור. 

הדיקור הקוסמטי גורם לזרימה מוגברת של דם וחמצן לאזור הפנים ולרקמה , מעודד ניקוי וניקוז רעלים ויצירת תאי עור חדשים ורעננים.

הטיפול הקוסמטי משפר את גמישות וחוזק שרירי הפנים ועל כן מאט את תהליך ההזדקנות של העור על ידי שימוש בפוטנציאל הטבעי של העור, ושל גוף האדם ככלל, לשמר ולחדש את עצמו.

הטיפול הקוסמטי מעניק לעור לחות וברק לעור הפנים והקמטים יתמלאו ויטושטשו באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף.

דיקור קוסמטי לפנים הינו טיפול מרגיע ואינו כואב, ומספק תוצאות שיפור משמעותיות בזוהר הפנים, טשטוש קמטי הבעה, טשטוש והעלמת קמטוטים, שיפור גמישות השרירים ומראה זוהר, צעיר ובריא יותר לעור הפנים ובכלל.

הדיקור הקוסמטי מהווה אלטרנטיבה בטוחה, יעילה, טבעית ,זולה ונטולת סיכונים ותופעות לוואי של טיפולים קוסמטיים ואסתטיים הכוללים שימוש בכימיקאלים, תרופות וסכין מנתחים.

הטיפול באקופנקטורה קוסמטית משולב עם טיפול בדיקור סיני עם מחטים לאורך הגוף, בכדיי לחזק את הגוף עצמו לייצר דם וחומרי הזנה למיצוק, חידוש והצערת עור הפנים. 

תוצאות הטיפול באקופנקטורה קוסמטית

תוצאות הדיקור הקוסמטי מושפעות מגיל המטופל, השפעה אינדיבידואלית של המחטים על כל מטופל ומטופלת, אורח החיים והרגלי התזונה, מצב בריאותי ומצב מנטלי ורגשי.

בכדיי לראות שיפור משמעותי מהדיקור הקוסמטי דרושים מספר טיפולים, מכיוון שהגוף לומד להתחדש בכוחות עצמו כתהליך ולא כהזרקה של חומר כימי מבחוץ.

ככל שמתמידים התוצאות משתפרות, והמטופל ניראה ומרגיש צעיר יותר.

במה ניתן לטפל ולראות תוצאות בדיקור קוסמטי:​

שיפור גוון עור הפנים

טשטוש כתמי עור

טיפול בפיגמנטציה

טשטוש כתמי גיל

הרמת העור ומתיחת הפנים

שיפור אלסטיות השרירים

טיפול בעור יבש

העלמת סנטר כפול

הפחתת נפיחות מתחת לעיניים

טשטוש והעלמת עיגולים שחורים מתחת לעיניים

עידוד ייצור טבעי של קולגן

הפחתת קמטים וטשטושם

הפחתת קמטים בצוואר

כיווץ נקבוביות העור

הפחתת אדמומיות

טיפול בצלקות אקנה, טיפול באקנה ומניעה (כולל איזון הורמונלי)

טיפול בפסוריאזיס ובדלקות עור

טיפול בסבוריאה

כיווץ העור כחלק מתהליך הרזיה כללי

נשירת שיער

טיפול בשיער דליל

למראה שיער בוהק ובריא

כאישה, אני מבינה את האתגר היומיומי הכרוך בשמירת על מראה עור הפנים צעיר ורענן. לכן, אני מזמינה אותך להתנסות בקוסמטיקה טבעית, מוכחת כיעילה, שתעניק לך שפע של מחמאות ועור פנים צעיר ורענן .

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

מפת אתר